Strana 42 od 44 PrvaPrva ... 324041424344 PoslednjaPoslednja
Rezultati 411 do 420 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #411

    Podrazumevano

    da mi neko objasni nelogičnost (po meni) da taj novi 10todnevni sezonski skipass ima drugačije cene u ova 3 navedena cenovna perioda?
    9 odnosno 10 iljada.

  2. #412
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Na standu SS su mi rekli da ce Gobelja relej biti pustena tek u PRVOJ POLOVINI FEBRUARA
    Rekose i da ove godine nece pustati ni Strugu ni Ledenice, a tvrde da su RENOVIRALI BELU REKU 2 i da je na njenom renoviranju 3 dana radilo 40 ljudi. Ostaje da vidimo...

  3. #413

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    da mi neko objasni nelogičnost (po meni) da taj novi 10todnevni sezonski skipass ima drugačije cene u ova 3 navedena cenovna perioda?
    9 odnosno 10 iljada.
    Navodno zavisi kada ga kupujes
    Ako kupis do 28 dec i u martu ona je 14k a ako kupujes u jan/Feb onda je 15k

    A koliko ja shvatam mozes ga koristiti cele sezone dan po dan..

  4. #414

    Podrazumevano

    Prvo sve da vas pozdravim i pozelim nam uspesnu ski sezonu.

    Imam jedno pitanje. Dobio sam poziv i ove godine odsedam u naselju Treska (sto je dzaba ....

    Zanima me da li postoji neki ski bus koji vozi do staza, taksi, kombi sta god.... i da li zalazi u naselje posto je kuca 600m od glavnog puta.

    Ici cu kolima ali cujem da je problem parkiranje u centru. Da li neko ima iskustva, kada bi trebalo ujutru stici... ima li neki parking koji se placa na dnevnoj bazi.... sta god samo me uputite posto sam tamo, najverovatnije vec od 20 decembra

    Hvala puno

  5. #415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Maruf Pogledati poruku
    Prvo sve da vas pozdravim i pozelim nam uspesnu ski sezonu.

    Imam jedno pitanje. Dobio sam poziv i ove godine odsedam u naselju Treska (sto je dzaba ....

    Zanima me da li postoji neki ski bus koji vozi do staza, taksi, kombi sta god.... i da li zalazi u naselje posto je kuca 600m od glavnog puta.

    Ici cu kolima ali cujem da je problem parkiranje u centru. Da li neko ima iskustva, kada bi trebalo ujutru stici... ima li neki parking koji se placa na dnevnoj bazi.... sta god samo me uputite posto sam tamo, najverovatnije vec od 20 decembra

    Hvala puno
    Sto je dzabe i..... Salu na stranu ukoliko se ide 20 decembra auto parking kod Konaka nije problem jer je Kopaonik do nove godine pust i prepusten samo zaljubljenicima u bele vestine. A ski prevoz iz Treske fantasticno funkcionise postoji par brojeva telefona na koje se narucuje taxi prevoz.

  6. #416

    Podrazumevano

    Bicu ja tamo i u januaru i februaru pa pokusavam da stavim na papir sta se vise isplati, taksi ili da svaki dan idem u centar kolima.

    Koliko je taksi, citam cini mi se i ovde da je tokom sezone gore tuca za parking i jos se naplati papreno.

  7. #417

    Podrazumevano

    Jel konaci imaju besplatan parking za svoje goste?

  8. #418

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kop Pogledati poruku
    Nasao sam na netu ovu galeriju prastarih fotki kada je Bela reka 2 bila nova i snimke njenog tabanja bez ratraka i to u vreme kada je na Kamaristu bilo -15 stepeni Samo vrtite do kraja.

    http://picasaweb.google.com/sima.pec...97049231462530
    Svak cast za ove snimke ko god da je napravio. Interesuje me kada su snimci napravljeni, posto vidim da je priroda bila gotovo netaknuta, nije bilo motornih sanki, nego camac. Sav se najezim kada pomislim na to vreme, kada nikome nije bilo nista tesko.

  9. #419
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od montobene Pogledati poruku
    Jel konaci imaju besplatan parking za svoje goste?
    Da, besplatan je... parkiranje ne plaćaš Konacima... ali nećeš se izvući od privatnih čistača snega, naplaćivača parkinga, stavljača lanaca i slično.... osim ako ove godine neko ne učini nešto protiv njih.

  10. #420

    Podrazumevano

    Sto se mene tice ne moram da parkiram pred vratima Konaka. Valjda duz puta iza Konaka ima jos negde mesta gde nema lesinara a ima mesta

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas